Zaproszenie ślubne Chalk / Chalk wedding invitation

Zaproszenie z czarnym tłem i białą czcionką

Jednym z najgorętszych trendów w tym roku to chalkboard czyli wszystko co przypomina malowanie kredą na tablicy. Co jest wspaniałe w tym trendzie jest to, że jest niezwykle wszechstronny i może być włączony do każdego stylu ślubu.

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu aby zaprosić gości na wasz nadchodzący ślub, nie szukaj dalej niż to zaproszenie kredowe w stylu vintage. Jest to piękne zaproszenie z dużą ilością niepowtarzalnego charakteru, tłem z teksturą, i ozdobnymi elementami. Dostępny w kolorze malinowym lub turkusu lub też spersonalizowane w Waszym ulubionym kolorze.

A co wy myslicie na temat tego popularnego trendu? Zostawcie nam komentarz i podzielcie się swoimi przemyśleniami lub pomysłami!

Chalk wedding invitation

One of the hottest trends this year has been the chalkboard design. What’s great about it is that it is incredibly versatile and can be incorporated into any style of a wedding. If you’re looking for a unique way to invite guests to your upcoming nuptials, look no further than this vintage chalkboard inspired wedding invitation. It’s a beautiful invitation with plenty of unique character, a textured background, and lovely ornaments. Available in papaya or turquoise or your own favorite color.

How do you feel about this popular chalkboard trend? Leave us a comment and share your thoughts or ideas of your own!

Czarno biały wzór zaproszeń ślubnych