Papeteria ślubna

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia to pierwsza rzecz, którą zobaczą Wasi goście, i która pozwoli im poczuć klimat przyszłej uroczystości. Może będzie to coś związane z paletą kolorów, miejscem wesela, sezonu ślubnego albo innego motywu. Celem zaproszeń jest poinformowanie uczestników o szczegółach przyjęcia, ale zaproszenia są też dobrym sposobem, by sprawić by bliscy i rodzina byli podekscytowani przyszłym wydarzeniem.

W cenie zaproszeń:

Przygotujemy projekt graficzny zgodnie ze wskazówkami.
Spersonalizujemy zaproszenia i koperty wypisując imiona gości.
Zapewnimy bezpośredni kontakt online z grafikiem przez email i telefon.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia folderowe

Zaproszenia w folderze

Wiemy, że spędzicie dużo czasu na selekcji, przygotowaniu i wysyłaniu papeterii ślubnej. Chcielibyśmy uczestniczyć w tym procesie, pomóc Wam w wyborze i sprawić, by poświęcony czas był tego wart.

Oferujemy Wam zaproszenia w stylu, który naprawdę pokochacie, a który Twoi najbliżsi będą chcieli zachować na pamiątkę. Mamy na to jeden z najlepszych sposobów: papeterię, która jest naprawdę wyjątkowa.

Plan stołów

Plan stołu weselnego pozwala na zaplanowanie i aranżację miejsc siedzących dla zaproszonych gości oraz pomaga w uniknięciu zamieszania w dniu ślubu. Ponieważ wielu członków rodziny i przyjaciół znajduje się jednocześnie w jednym miejscu, warto o przemyślane i sprawne pokierowanie wszystkich do swoich miejsc przy stołach.

Oferujemy fantastyczne wzory spersonalizowanych planów stolików. Zapewniamy profesjonalną usługę od przygotowania projektu graficznego do wysokiej jakości druku i wykończenia. Plan stołów będzie dla Was również wspaniałą pamiątką na przyszłość!

Plany stołów weselnych

Harmonogram wesela w stylu boho, ikonki i ozdobna czcionka

Plan ceremonii

Nie wiecie czy potrzebujecie planów ceremonii ślubnej? Harmonogramy uroczystości są opcjonalne i zwykle przedstawiają zarys wydarzeń w czasie dnia, ułatwiając gościom dostosowanie się do ich kolejności.

Program ceremonii może również zawierać wszystkie przydatne szczegóły, które chcielibyście przekazać gościom: specjalne potrawy, rodzaje muzyki, wyjaśnienia dotyczące dowolnej tradycji weselnej lub kulturowej. Na planie mogą się też znaleźć podziękowania dla gości za przybycie i wszelkie dodatkowe informacje np. lokalizację miejsca przyjęcia, dress code, zakaz wykonywania zdjęć itd.

TABLICE POWITALNE GOŚCI

Chcecie, by wszystkie szczegóły dnia ślubu były perfekcyjne? Zacznijcie od pierwszego elementu wystroju, który zobaczą Wasi goście: tablicy powitalnej. Jeśli szukacie prostego i niedrogiego projektu, wybierzcie klasyczną tablicę z monogramem i podziękowaniem, którą postawicie na sztaludze. Możecie również zdecydować się na wzór z Waszym zdjęciem lub w stylu kwiatowym na letni ślub albo wybierzcie elegancką grafikę i fajną typografię dla nowoczesnego stylu.

Bez względu na Wasz motyw przewodni wesela, przygotowaliśmy projekty, które uzupełnią ogólną atmosferę i stylistykę przyjęcia. Zobaczcie naszą ofertę tablic powitalnych, a na pewno znajdziecie inspirację dla siebie.

Tablice powitalne

Księga gości

Księgi gości

Jaki jest cel księgi gości? Umożliwia ona gościom weselnym do wpisywania dla Pary Młodej życzeń lub pozostawiania podpisów, kiedy będziecie świętować wspólnie Wasz wyjątkowy dzień. Księga gości jest czymś, co przez wiele lat będzie Wam przypominało cudowne chwile jakie spędziliście na ślubie.

Szukacie czegoś wyjątkowego do zebrania podpisów i życzeń od gości? Przygotowaliśmy dla Was tradycyjne księgi gości w formie klasycznego albumu oraz alternatywne księgi wydrukowane na płótnie – do powieszenia na ścianie. Dzięki wielu wzorom, które Wam oferujemy, łatwo znajdziecie księgę, która pasuje do Waszego koloru przewodniego lub motywu.

Ankiety weselne

Ankiety weselne to świetna rozrywka dla gości weselnych. Mogą wykazać się kreatywnością podczas odpowiedzi na zadawane pytania oraz wpisać własne życzenia lub porady w wyznaczonym miejscu. Ankiety są wspaniałą pamiątką, po którą chętnie będziemy sięgać kilka lat po ślubie i wspominać uroczystość.

Księgi ankiet mają specjalnie przygotowane miejsce na wklejenie zdjęć z instaxa lub fotobudki dlatego dla wszystkich planujących wynajęcie tych urządzeń na wesele, księga ankiet będzie idealnym rozwiązaniem.

Ankiety weselne

Winietki na stoły z imieniem gościa

Winietki, numery stołów

Spersonalizowane winietki ustawione na stołach, ułatwią gościom znalezienie swoich miejsc. Przygotujemy projekty w dowolnym kolorze, z Waszymi inicjałami lub datą ślubu i wypiszemy imiona zaproszonych gości. Winietki są odpowiednio przygotowane w celu łatwego składania i można je od razu umieszczać na stołach. W połączeniu z pasującymi planami stołów i numerami stworzą spójny zestaw papeterii.

Numery stołów widoczne z daleka wskazują wybrane miejsce na sali. Możecie użyć standardowej numeracji lub być kreatywni, używając nazw państw i miast, miejsc w których byliście, nazw piosenek lub pseudonimów.

Stemple ślubne

Pięknie wykonane drewniane pieczątki posłużą Wam do oznaczania kopert, podziękowań dla gości lub zawieszek na prezenty i wielu innych elementów papeterii. Niezależnie od tego do czego je użyjecie będą również świetną pamiątką z Waszymi imionami i datą ślubu.

Wykonujemy pieczątki najwyższej jakości, z jednego kawałka szlachetnego drewna co sprawia, że stempelki będą również dobrym pomysłem na prezent.

Drewniana pieczątka w rustykalnym stylu z ilustrowanymi listkami

nowości i trendy w papeterii

Nowe wzory 2021

Doskonale zdajemy sobie sprawę, ile kosztuje zorganizowanie wesela.
Zobaczcie nasze oferty specjalne, tanie zaproszenia, wyprzedaże i promowane nowe projekty.