Terminy realizacji

Dokładamy starań, by wszystkie zamówienia realizować tak szybko jak to możliwe. Ponieważ większość naszej oferty to produkty personalizowane, zawsze w pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny i przesyłamy do Waszej decyzji i dopiero po ostatecznej akceptacji produkt jest wykonywany. Etap ten jest istotnym czynnikiem wpływającym na czas realizacji.

Korzystamy z usług firm kurierskich oraz paczkomatów InPost oraz kurierów FedEx i DPD.
Czas doręczenia w 90% przypadkach to kolejny dzień roboczy od momentu wysyłki. Nie mamy bezpośredniego wpływu na czas dostawy i sporadycznie zdarzają się przepełnione paczkomaty lub opóźnienia w doręczeniu przez kuriera. Korzystamy z usług sprawdzonych kurierów aby wyeliminować liczbę pomyłek.

Zaproszenia ślubne

  • czas wykonania standardowego zamówienia to 7-10dni. Obejmuje przygotowanie projektu zgodnie z układem treści wybranego wzoru zaproszenia.  Po złożeniu zamówienia przesyłam projekt graficzny do decyzji w czasie 1-2 dni roboczych.
  • czas wykonania niestandardowego zamówienia 10-14dni. Obejmuje zmianę kolorystyki, drobne zmiany graficzne (zależne od wybranego wzoru) oraz zmianę układu tekstu zaproszenia. Projekt graficzny przesyłamy do decyzji w czasie 1-3 dni robocze.
  • czas wykonania zamówienia indywidualnego 14-21 dni. Przygotowanie ilustracji, grafik oraz wykonanie projektu według wskazówek klienta. Projekty graficzne przesyłamy w czasie 2-5dni

Istnieje możliwość wykonania zamówień ekspresowych. Są one dodatkowo płatne, a ich czas jest ustalany indywidualnie w zależności od rodzaju zamówienia i indywidualnych wymagań.

We wszystkich przypadkach istotnym etapem realizacji jest przygotowanie projektów, a następnie ich akceptacja przez klienta. Dopiero wówczas możemy przystąpić do druku papeterii. Jeśli klient zgłasza poprawki, ponownie przesyłamy poprawiony projekt do decyzji. Jeśli etap poprawek/akceptacji się wydłuża wówczas ogólny czas realizacji również ulega wydłużeniu. Zawsze dostosowujemy się do naszych klientów, nie naciskamy z decyzją o potwierdzeniu, a jednocześnie staramy się o tym przypominać i pilnować terminu realizacji.

Plany stołów,
plany ceremonii,
tablice powitalne

  • średni czas realizacji standardowego zamówienia to 10 dni roboczych. Projekt dla zamówienia złożonego do godziny 12:00 przygotowujemy jeszcze w tym samym lub kolejny dniu i przesyłamy do sprawdzenia. Dla zamówień złożonych po 12:00 projekt przesyłamy na 2 dzień roboczy.
  • czas wykonania projektów niestandardowych (istotne zmiany w projekcie) 7-10 dni roboczych. Niektóre zmiany (w przypadku określonych projektów) takie jak zmiana kolorystyki czy też rodzaju czcionki nie są traktowane jako niestandardowe i wykonujemy je w trakcie standardowej realizacji.
  • wykonanie projektów indywidualnych (tworzenie ilustracji, ikonek i piktogramów lub nowy wzór) jest ustalane z klientem i zależy od wymagań. Średnio projekt przygotowujemy i przesyłamy do decyzji do 3 dni, a całość realizacji trwa 14 dni.

Ważnym etapem realizacji jest zatwierdzenie przez klienta projektów do druku. Z różnych powodów ten etap może się wydłużyć (konsultacja z rodziną, nieprzewidziane zmiany w ostatniej chwili) Wówczas ogólny czas realizacji również może się wydłużyć.

Winietki,
numery stołów,
zawieszki

  • czas realizacji standardowego zamówienia to 2-4 dni roboczych. Projekty przesyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym. W przypadku winietek do realizacji niezbędna jest przygotowana i sprawdzona lista gości. W większości projektów zmiana kolorystyki i czcionki jest traktowana jak standardowe zamówienie.
  • zamówienia niestandardowe (zmiana grafiki, wykonanie rysunków) 4-7 dni.

Księgi gości

  • czas realizacji standardowego zamówienia to 7 dni roboczych. Projekty przesyłamy najpóźniej w następnym dniu roboczym.
  • zamówienia niestandardowe (zmiana grafiki, wykonanie rysunków) 4-7 dni.