Papeteria ślubna najwyższej jakości

Oferujemy obsługę na eksperckim, najwyższym poziomie. Możecie zamówić zaproszenia na ślub i dodatki całkowicie bezstresowo, korzystając z profesjonalnej obsługi online, które obejmuje przygotowanie projektów i wizualizacji oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z grafikiem przez e-mail i telefon. Zadzwońcie zapytać o poradę i wspólnie dopracujmy szczegóły wykonania. Nasz styl to uniwersalność. Czysty, prosty i elegancki design, który jest zawsze na czasie.


Piękna papeteria ślubna

Druk Cyfrowy

Druk cyfrowy idealnie nadaje się do projektów w stylu rustykalnym lub akwareli (watercolor). Wzór drukowany jest na płasko, co oznacza, że nie poczujecie pod palcami tekstury na finalnym wydruku. To co pokochacie to jasne, piękne kolory!

Profesjonalny druk cyfrowy jest najprostszy, najszybszy i pozwala na wykonanie minimalnej ilości danego projektu.  Sprzyja to obniżeniu kosztów, jednocześnie umożliwiając różne wzory drukowania, w zależności od kreatywności i indywidualnych potrzeb.

Sitodruk / Screen Printing

Sitodruk pozwala na tworzenie fantastycznych, oddających głębię, żywych i intensywnych kolorów. Sitodruk, jako jedyna technika druku, umożliwia przenoszenie na papier farb specjalnych (tzw. uszlachetnianie druku), m.in. farb metalizowanych (złoto, srebro) oraz brokatu.

Sitodruk powoduje podniesienie tuszu. Pocierając palcami poczujecie, jak każda litera wyskakuje z papieru. Cena jest zależna od ilości kolorów ze względu na koszt przygotowania matrycy – stąd określona minimalna ilość produktu.

Papeteria ślubna ze złoceniami
Prezent dla rodziców

Druk na płótnie

Wydruki na płótnie doskonale sprawdzają się w realizacji takich projektów jak księgi gości. Oferujemy najlepszej jakości wydruki atramentowe na najnowszych ploterach HP Design Jet.

Ploter umożliwia również druk w dużym formacie dlatego możliwe jest przygotowanie księgi gości nawet dla większej liczby gości. 100% bawełniane płótno oprawiane jest na drewnianej ramie co sprawia, że każdy projekt wygląda po prostu imponująco.

Druk wielkoformatowy

Plan stołów lub tablica powitalna wykonana w dużym rozmiarze wygląda po prostu rewelacyjnie. Duży rozkład stołów to także ukłon dla gości – widać z dalszej odległości, a czcionka jest dużo większa.

Proponujemy plany stołów w maksymalnym rozmiarze 100x70cm wydrukowane na syntetycznym płótnie oprawionym na ramie. Tablice są nie tylko trwałe ale także dzięki atramentowemu drukowi wspaniale odwzorowują kolory. Niezrównana jest także jakość druku.

alfabetyczny plan stołów zielono złoty
Podziękowania dla rodziców ze zdjęciem w złotej ramce

Podziękowania dla rodziców

Pięknie wykonane drewniane ramki i wysokiej jakości druk to niebanalny prezent i wspaniała pamiątka. Oferujemy ramki w rozmiarach 24x30cm, 30x40cm i 40x50cm w kolorach białym, czarnym i złotym. Ramki mają oryginalny frez do wewnątrz co nadaje wydrukom elegancji i głębi.

Księga ankiet weselnych

Księgi ankiet zawierają pytania do gości lub miejsce na pozostawienie życzeń oraz dodatkowo można w nich wklejać zdjęcia z fotobudki, instaxa lub polaroida. Księgi ankiet będą nie tylko pamiątką ale również atrakcją i rodzajem zabawy dla zaproszonych gości.

Ankiety weselne, księgi
Pieczątka ślubna w rustykalnym stylu

Pieczątki Exlibris i Ślubne

Ręcznie wykonane na indywidualne zamówienie stemple ślubne idealnie nadadzą się na znakowanie zaproszeń, zawieszek oraz prezentów dla gości. Stempelek z monogramem będzie również oryginalną pamiątką.

Pieczątki wykonujemy dla Was z jednego kawałka drewna dębowego, który jest następnie olejowany dla podkreślenia pięknych słojów. Naszych projektów nie znajdziecie w internecie. Ilustrator przygotowuje wzory i są one jedyne w swoim rodzaju.

Indywidualne projekty zaproszeń

Profesjonalnie przygotowane ilustracje i rysunki oddają charakter Państwa Młodych, specyfikę miejsca lub klimat uroczystości. Indywidualne projekty to niepowtarzalności i unikalność wyróżniająca się spośród setek innych projektów.

Wykonamy dla Was szkice na podstawie przekazanych inspiracji i pomysłów. Jeśli będziecie potrzebować pomocy chętnie coś zasugerujemy na bazie naszego doświadczenia. Jeśli pojawią się pytania służymy pomocą.

Indywidualne projekty papeterii