Dbamy o jakość wykonania

Wiemy dokładnie czego potrzebujecie, zamawiając zaproszenia ślubne oraz pozostałą papeterię na Wasze przyjęcie. Przygotowaliśmy nie tylko nowoczesne ale także ponadczasowe wzory, które na pewno zrobią wrażenie na Twoich gościach i rodzinie.

Zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonania oraz możliwie wysoką jakość druku i wykończenia papieru. W efekcie oferujemy dla Was luksusowe produkty w dobrym stylu i na najwyższym poziomie.

 

Oferujemy obsługę na eksperckim, najwyższym poziomie. Możecie zamówić zaproszenia na ślub i dodatki całkowicie bezstresowo, korzystając z profesjonalnej obsługi online, które obejmuje przygotowanie projektów i wizualizacji oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z grafikiem przez e-mail i telefon.

Zadzwońcie zapytać o poradę i wspólnie dopracujmy szczegóły wykonania. Nasz styl to uniwersalność. Czysty, prosty i elegancki design, który przetrwa próbę czasu.

Eleganckie zaproszenia ślubne

Druk cyfrowy idealnie nadaje się do projektów w stylu rustykalnym lub akwareli (watercolor). Wzór drukowany jest na płasko, co oznacza, że nie poczujecie pod palcami tekstury na finalnym wydruku. To co pokochacie to jasne, piękne kolory!

Profesjonalny druk cyfrowy jest najprostszy, najszybszy i pozwala na wykonanie minimalnej ilości danego projektu.  Sprzyja to obniżeniu kosztów, jednocześnie umożliwiając różne wzory drukowania, w zależności od kreatywności i indywidualnych potrzeb.

Zaproszenia ze złoconymi brzegami

Sitodruk pozwala na tworzenie fantastycznych, oddających głębię, żywych i intensywnych kolorów. Sitodruk, jako jedyna technika druku, umożliwia przenoszenie na papier farb specjalnych (tzw. uszlachetnianie druku), m.in. farb metalizowanych (złoto, srebro) oraz brokatu.

Sitodruk powoduje podniesienie tuszu. Pocierając palcami poczujecie, jak każda litera wyskakuje z papieru. Cena jest zależna od ilości kolorów ze względu na koszt przygotowania matrycy – stąd określona minimalna ilość produktu.