Papeteria ślubna na salę weselną

Tablica powitalna

Powitajcie swoich gości na weselu lub przyjęciu wspaniałą spersonalizowanym tablicą! Tablice powitalne to świetny sposób, aby pokazać gościom gdzie się udać (w której sali odbywa się uroczystość), udzielić podstawowych informacji, a nawet rozśmieszyć!

Możemy dopasować każdy z naszych projektów do Waszych wymagań (np. kolorystyki). Jeśli kupowaliście u nas zaproszenia z niestandardowym projektem tablicę również możemy zaprojektować w tym samym stylu. Możemy zmienić prawie dowolnie projekt, więc jeśli chcecie coś zmienić, nie wahajcie się zapytać.

Podobnie jak w przypadku całej naszej papeterii, nasze tablice powitalne możemy w pełni dostosować do Waszych potrzeb i możemy je łatwo przeprojektować do wszelkich innych okazji, takich jak urodziny, bale, chrzciny, imprezy sportowe itp.

Tablica powitalna z dużym ozdobnym tekstem Witamy gości, mapą i samolotem
Ładny plan stołów w rustykalnym stylu, białe róże

Plan stołów

Duże pięknie wykonane plany stołów to elegancki sposób na wskazanie gościom swoich miejsc przy stołach. Plan usadzenia gości możemy przygotować według numerów stołów lub alfabetycznie. Jesteśmy otwarci na wszelkie kreatywne pomysły. Chcecie aby stoły były opisane nazwami miast lub ulubionych miejsc. Bez problemu zmienimy kolorystykę lub dopasujemy czcionkę. Oferujemy projekty w stylu rustykalnym, nowoczesne i minimalistyczne, kwiatowe oraz delikatne, w odważnej kolorystyce i subtelne pastelowe. Mamy papeterię ślubną pasującą do każdego stylu. Idealne bez względu na porę roku, w której bierzcie ślub.

Plany stołów można łatwo dostosować do każdej innej okazji i uroczystości, takiej jak komunie, bale, chrzciny, imprezy sportowe i inne.

Plan ceremonii

Plany ceremonii na dużej tablic z osią czasu przedstawiającą wydarzenia dnia weselnego, pomogą Waszym gościom zapoznać się z harmonogramem dnia i być we właściwym miejscu we właściwym czasie. Przygotujemy projekty w pełni dostosowane do Waszej uroczystości. Wybierzcie projekt spośród wielu dostępnych w naszej ofercie. Nowoczesne, kwiatowe, delikatne, odważne i minimalistyczne – mamy papeterię ślubną pasującą do każdego stylu. Idealny bez względu na porę roku, w której bierzcie ślub. Jeśli w przeszłości kupowaliście u nas zaproszenia – dopasujemy do siebie wszystkie elementy papeterii tak by do siebie pasowały.

Bez problemu przygotujemy projekt tablicy powitalne do do każdej innej okazji, takiej jak urodziny, komunie święte, chrzciny i inne imprezy.

Minimalistyczny plan wesele z rysunkami i opisem wydarzeń w czasie dnia