Hello Prints – Unique Stationery & Paper Goods

Rustykalne zaproszenia z polnymi kwiatami i niebieską kopertą

Nasza praca

Kiedy zaczynaliśmy w 2009 r. od spersonalizowanych zaproszeń ślubnych, naszym celem było przygotowanie dla klientów, papeterii ślubnej na wspaniałym papierze premium, wykorzystując najlepsze techniki drukowania. O tego czasu dodawaliśmy kolejne produkty wykonanych na pięknym papierze, w tym między innymi plany stołów, księgi gości, winietki na stoły czy drewniane stemple. Cokolwiek wymyślimy dalej, będzie z myślą o Waszych potrzebach i chęci wykonania niebanalnych projektów.

Opowiemy Wam, krótko o naszej pracy – do wszystkiego co wykonujemy używamy tylko najlepszych materiałów i płacimy za nie więcej, a wszystko po to by zaoferować naszym klientom wysokiej jakości produkt końcowy. Wybór to piękna rzecz, dlatego proponujemy bardzo wiele opcji projektów i kolorystyki. Kwiatowe wzory będą idealne na romantyczne, wiosenne i letnie przyjęcia, a minimalistyczny lub klasyczny styl na eleganckie wesela. Jedyny minus? To próba wybrania ulubionego…

Dbamy o jakość

Papier premium. Naszym podstawowym papierem do druku jest papir z domieszką bawełny. Wyobraź sobie papier o delikatnej fakturze, który wygląda tak dobrze, jak się wydaje. Używamy również papierów metalizowanych złotych i srebrnych z pięknym połyskiem, które są idealne do wyrazistych projektów w bardzo lubianej przez pary młode kolorystyce zielono złotej i granatowo srebrnej.

Dbamy o jakość. Najnowsze techniki druku cyfrowego, atramentowe druki ploterowe umożliwiają nam wykonanie wysokiej jakości papeterii, zaskakującej kolorami oraz miłe w dotyku. Często używamy również metody sitodruku (w szczególności do złoceń) oraz ręcznej pracy w tym przepięknej wymagającej cierpliwości kaligrafii.

Papeteria ślubna najwyższej jakości

Nasza Papeteria Ślubna