Hello Prints – Unique Stationery & Paper Goods

Kiedy zaczynaliśmy w 2009 r. od spersonalizowanych zaproszeń ślubnych, naszym celem było przygotowanie dla klientów, papeterii ślubnej na wspaniałym papierze premium, wykorzystując najlepsze techniki drukowania.

O tego czasu dodawaliśmy kolejne produkty wykonanych na pięknym papierze, w tym między innymi plany stołów, księgi gości, winietki na stoły czy drewniane stemple. Cokolwiek wymyślimy dalej, będzie z myślą o Waszych potrzebach i chęci wykonania niebanalnych projektów.

Opowiemy Wam, krótko o naszej pracy – do wszystkiego co wykonujemy używamy tylko najlepszych materiałów i płacimy za nie więcej, a wszystko po to by zaoferować naszym klientom wysokiej jakości produkt końcowy.

Wybór to piękna rzecz, dlatego proponujemy bardzo wiele opcji projektów i kolorystyki. Kwiatowe wzory będą idealne na romantyczne, wiosenne i letnie przyjęcia, a minimalistyczny lub klasyczny styl na eleganckie wesela. Jedyny minus? To próba wybrania ulubionego …

papeteria ślubna na dobrym papierze

Drukujemy na papierze z domieszką bawełny. Wyobraź sobie papier o delikatnej fakturze, który wygląda tak dobrze, jak się wydaje.

Najnowsze techniki druku cyfrowego, atramentowe druki ploterowe umożliwiają nam wykonanie wysokiej jakości papeterii,
zaskakującej kolorami oraz miłe w dotyku.