Prawdziwe wesela: Paulina i Michał

Marzy Wam Się wesele w plenerze?

Od jakiegoś czasu takie śluby stały się bardzo popularne, ponieważ dają wiele możliwości i nie ograniczają jak sale weselne. Jeśli zastanawiacie się jak zorganizować taka uroczystość to dzisiaj pokażemy wam taki przykład. Taki właśnie ślub zorganizowali Paulina i Michał. To wesele było międzynarodowe, wiec w klimat gości wprowadziły zaproszenia ślubne – oczywiście w stylu podróżniczym z mapą świata. Młodzi wybrali zaproszenia w formie biletu lotniczego w kolorze butelkowej zieleni ze złotą mapą świata, które idealnie pasowały do charakteru przyjęcia.

Wesele w plenerze

Wesele odbyło się w malowniczym miejscu “Brzoskwinia Ogród“. Jest to ogród znajdujący się w miejscowości Brzoskwinia (niedaleko Balic). Duża altana, namiot to idealne miejsce dla tych par, którym zależy aby goście czuli się na weselu swobodnie i chcieli zostać jak najdłużej. W takim namiocie można poszaleć z oświetleniem, zarówno lampiony jak i girlandy świetlne… są mile widziane, ponieważ tworzą romantyczny nastrój.

Plan stołów i tablica powitalna

Na powitanie gości weselnych państwo młodzi wybrali plan stołów, który podobnie jak zaproszenia był z motywem mapy świata. Zielono złoty plan stołów postawiony na sztaludze przed wejściem, zamiast numerów stołów miał nazwy stolic krajów, które miały jakieś znaczenie dla Pauliny i Michała. Pary Młode chętnie wybierają na nazwy stołów coś innego niż standardową numerację. Mogą to być nawet takie oryginalne nazwy jak popularne drinki, szczyty gór czy po prosty wybrane Państwa.

Nasza podpowiedź:

Jeśli Wasze wesele odbywa się w większej lokalizacji (a jest takich coraz więcej), gdzie odbywa się również inna uroczystość (lub więcej!) to koniecznie zamówicie tablicę powitalną. Tablica powitalna postawiona przed wejściem poinformuje Waszych gości, gdzie mają się udać, a wierzcie nam nie zawsze jest to oczywiste dla kogoś kto jest pierwszy raz w danym miejscu, szczególnie rozlokowane na dużej przestrzeni. Tablica powitalna może być z Waszymi imionami i datą oraz krótkim tekstem witającym gości. Świetnym pomysłem jest tablica powitalna ze zdjęciem, która wygląda niesamowicie i może zostać także piękną pamiątką i ozdobą ściany w mieszkaniu.

Dekoracje stołów weselnych

Na stołach nie może oczywiście zabraknąć numerów stołów (w tym przypadku nazw miast), winietek i imieniem gościa oraz dodatkowo kart menu, informujących o posiłkach i ich kolejności. Tu również kolory i tematyka nawiązywała do charakteru wesela i pasowała do reszty papeterii weselnej – wszystko zieleń i złoto w stylu podróżniczym. Uroczystość w plenerze daje możliwość dodatkowych atrakcji. Państwo Młodzi zdecydowali się na przygotowanie dla gości gier plenerowych. Gry plenerowe i ich opis były wyszczególnione na kartach z Planem Podróży, które również znajdowały się na stołach. My uważamy, że to bardzo oryginalny pomysł, a Para Młoda poświęciła dużo energii, kreatywności i pracy aby wszystko wyglądało idealnie, a goście byli zachwyceni!

Zawieszki na wódkę z wierszykami i winietki na stoły

Zawieszki na alkohol, które wybrali sobie Paulina i Michał zaskakiwały gości weselnych swoja oryginalnością:). Był to mix zawieszek z kilkunastoma różnymi tekstami np.
„Zaufaj mi, umiesz tańczyć… – wódka :)”,
„Na lewo, na prawo, w górę i siup!”
„Kac trwa jeden dzień, wspomnienia całe życie”
Alkohol jest jak miłość. Pierwszy pocałunek to magia”

Zawieszki na wódkę weselną

Zawieszki na wódkę

Śmieszne wierszyki

Wesele Pauliny i Michała było oryginalne, wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe. Złożyło się na to cudowne miejsce, piękna papeteria ślubna i wspaniali goście. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia zostaną na pewno z Pauliną i Michałem na bardzo długo. Mamy nadzieję, że tą krótką prezentacją zachęciliśmy Was do zorganizowania Waszego wesela w plenerze, a może coś Was zainspirowało i wykorzystacie to organizując własną imprezę. Mieliśmy możliwość przygotować papeterię z czego jesteśmy dumni, bo dzięki współpracy z Parą Młodą i ich pomysłom wszystko wyszło przepięknie!

Kolekcja papeterii ślubnej zielono złotej

Paulina

“Brzoskwinia Ogród to w Naszym odczuciu miejsce wyjątkowe, do którego zawsze będziemy wracać z nostalgią. Cieszymy się ogromnie, że jedną z najważniejszych uroczystości mogliśmy świętować właśnie w Brzoskwini. Jest to idealne miejsce dla tych par, którym zależy aby goście czuli się na weselu swobodnie i chcieli zostać z Wami jak najdłużej ;)”

“Serdecznie polecamy współpracę z Hello Prints. Mimo, że korzystaliśmy w większości z istniejących już projektów to każdy z nich, rozpoczynając od zaproszeń na planie stołów kończąc, mogliśmy modyfikować w najdrobniejszych szczegółach, bez uczucia że wydziwiamy ߘ`Wszystkie zamówienia zrealizowane z dbałością o najmniejszy szczegół, a do tego zawsze na czas! Pozdrawiamy serdecznie i z pewnością będziemy polecać, a może w przyszłości powrócimy po przepiękne zaproszenia na inną uroczystość ☺️”

Ślub w plenerze

Fot: Paweł Cięcielowski
Wesele: Brzoskwinia Ogród