Stemple drewniane

Stemple ślubne

Wykonane z pięknego czerwonego dębu stemple ślubne możecie użyć na różne sposoby, na przykład do wykonania kartek z podziękowaniami, do oznaczania prezentów, pudełek i woreczków lnianych czy stemplowania kopert z zaproszeniami. Za pomocą pieczątki z monogramem z imionami wykonacie zawieszki na butelki lub wizytówki.

Wszystkie wzory stempli przygotowaliśmy rysując ilustracje, a następnie wykonując projekt w programie graficznym, który następnie jest profesjonalnie grawerowany w wysokiej jakości czarnej gumie.

Stemple firmowe

Stemple Ex Libris

lniany woreczek ze złotym sznureczkiem

Stemple Ex Libris

Spersonalizowane pieczątki exlibris będą idealnym prezentem dla miłośników książek, szczególnie jeśli lubią pożyczać swoje książki. Każdą książkę można szybko oznaczyć swoim indywidualnym znakiem graficznym. Pieczątkę Ex libris można spersonalizować imieniem i nazwiskiem oraz jeśli potrzeba dodatkowym tekstem. Zamiast imienia można użyć słowa “rodzina” wówczas stempel może być używany przez kilka osób.

Stempelek sprzedajemy pięknie zapakowany w rustykalne pudełko i lniany woreczek oraz fantastyczny czarny japoński tusz.

Stemple firmowe

Stemple firmowe wykonamy dla Was z powierzonego logotypu, znaku graficznego lub wykonamy projekt na indywidualne zamówienie. Nasze wzory nie są z internetu, oferujemy Wam profesjonalnie przygotowane ilustracje i grafikę. Bardzo często nasi klienci wykorzystują nasze wzory jako logo firmy!

W komplecie ze stemplem otrzymacie lniany woreczek i poduszkę z czarnym tuszem, dlatego możecie od razu wręczyć je w prezencie. Szczególnie pięknie wygląda rączka z czerwonego olejowanego dębu.

Stemple firmowe

Indywidualny projekt pieczątki

Indywidualny
projekt stempla

Wykonamy dla Was profesjonalne ilustracje, rysunki i logotypy. Każdy projekt jest ręcznie wykonany przez ilustratora. Nie ściągamy grafik z internetu. Gwarantujemy, że Wasz stempelek będzie niepowtarzalny i unikatowy.

Indywidualny projekt stempla w połączeniu z jednym z wielu kolorów tuszy z naszej oferty, pozwala uzyskać charakterystyczny, oryginalny i rozpoznawalny efekt.

TEL. 690 005 685