Stemple, pieczątki drewniane

Profesjonalne stemple Ex Libris

Spersonalizowane pieczątki exlibris będą idealnym prezentem dla miłośników książek, szczególnie jeśli lubią pożyczać swoje książki. Każdą książkę można szybko oznaczyć swoim indywidualnym znakiem graficznym. Pieczątkę Ex libris można spersonalizować imieniem i nazwiskiem oraz jeśli potrzeba dodatkowym tekstem. Zamiast imienia można użyć słowa “rodzina” wówczas stempel może być używany przez kilka osób.

Stempelek sprzedajemy pięknie zapakowany w rustykalne pudełko i lniany woreczek oraz fantastyczny czarny japoński tusz.

Wzory Ex Libris

Stemple, pieczątki ślubne

Ręcznie wykonane z jednego kawałka drewna stemple ślubne możecie użyć na różne sposoby, na przykład do wykonania kartek z podziękowaniami, do oznaczania prezentów, pudełek i woreczków lnianych czy stemplowania kopert z zaproszeniami. Za pomocą pieczątki z monogramem z imionami wykonacie zawieszki na butelki lub wizytówki.

Wszystkie wzory stempli przygotowaliśmy wykonując ilustracje, a następnie przygotowując projekt w programie graficznym, który jest profesjonalnie grawerowany w wysokiej jakości czarnej gumie. Nasze wzory nie są ściągnięte z internetu.

Projekty pieczątek ślubnych

Papeteria z gipsówką

Indywidualny projekt stempla

Wykonamy dla Was profesjonalne ilustracje, rysunki i logotypy. Każdy projekt jest ręcznie wykonany przez ilustratora. Nie ściągamy grafik z internetu. Gwarantujemy, że Wasz stempelek będzie niepowtarzalny i unikatowy.

Indywidualny projekt stempla w połączeniu z jednym z wielu kolorów tuszy z naszej oferty, pozwala uzyskać charakterystyczny, oryginalny i rozpoznawalny efekt.

Jak wykonać indywidualny projekt pieczątki