Księgi wpisów gości

Tradycyjne albumy, obrazy na płótnie i w ramkach

Niezależnie od tego, czy szukacie standardowej księgi gości z Waszymi imionami i datą ślubu, czy też kreatywnych, alternatywnych pomysłów na księgi gości, przygotowaliśmy szeroką ofertę abyście znaleźli to czego potrzebujecie. Oferujemy księgi na wesela w różnych stylach, wykonane w formie tradycyjnego albumu lub w formie obrazu do powieszenia na ścianie albo plakatu do umieszczenia w ramce. Znajdziecie również drzewka na odciski palców i pięknie ilustrowane zdjęcia w drewnianych ramkach.

Auto z odciskami palców w formie balonów

Księgi na odciski palców

Jeśli szukacie oryginalnej i kreatywnej księgi gości to projekty, na których goście pozostawią swoje odciski palców będą zdecydowanie najlepszym pomysłem. Rodzina i znajomi pozostawiają swój odcisk i/lub podpis tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny obraz. Oferujemy Wam również fantastyczne tusze w szerokiej palecie kolorów. Bezpieczne nawet dla dzieci, bardzo łatwo zmywające się z palców zwykłą chusteczką. Przygotujemy również indywidualny projekt i ilustrację!

Klasyczne albumy ślubne

Przygotowaliśmy dla Was księgi gości w formie tradycyjnych, klasycznych albumów. Solidne, szyte księgi w dużym rozmiarze 30x30cm pozwolą na umieszczenie na jednej stronie kilku zdjęć oraz pamiątkowych wpisów oraz będą trwałe przez długi okres. Karty księgi wykonane z matowego papieru o gramaturze 240g w kolorze ecru lub czarnym, przekładane półprzezroczystym pergaminem. Wspaniała pamiątka na lata, która może być także oryginalnym prezentem.

Klasyczne księgi gości, albumy
ankiety weselne kreatywna księga gości

Ankiety weselne, księgi ankiet

Ankiety są fantastyczną pamiątką po ślubie, natomiast w trakcie imprezy weselnej są także wspaniałą formą rozrywki dla gości podczas odpowiadania na pytania i uzupełniania ankiet. Dodatkowym atutem księgi ankiet jest możliwość wklejania do nich zdjęć z instaxa lub fotobudki.

Przygotowaliśmy dla Was ankiety w formie ksiąg (do wyboru ilość stron) oraz ankiety w formie pojedynczych kart, które można przechowywać w pudełku lub wklejać do tradycyjnych albumów weselnych (obok zdjęć i podpisów gości).

Obzazy na płótnie, Plakaty

Księgi gości wykonane na płótnie są alternatywą dla ramek. Syntetyczne płótno oprawione na drewnianej ramie ma nowoczesny, stylowy wygląd i jest odmianą dla tradycyjnych ramek, a także doskonale je uzupełniać. Plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze i będą idealne jeśli posiadacie już ramkę. Wszystkie projekty, które znajdziecie w naszej ofercie możemy wykonać zarówno w ramce jak i na płótnie lub jako plakat.

Księga gości na odciski palców z zielonym samochodem i parą młodą
Księga gości z mapą świata w złotej ramce

Księgi gości w drewnianych ramkach

Księgi gości w drewnianych ramkach oprócz tego, że są piękną pamiątką to także mogą posłużyć do ozdoby ścian w domu i będą codziennie przypominać piękne chwile. Przygotowaliśmy dla Was księgi z ilustracjami, rysunkami, a także ze zdjęciem. Oferujemy różne kolory, oraz profile ramek, a także passepartout. Jeśli macie własny pomysł na projekt lub szukacie ramki w nietypowym rozmiarze – służymy pomocą.