Księgi wpisów gości

Tradycyjne albumy, obrazy na płótnie i w ramkach

Niezależnie od tego, czy szukacie standardowej księgi gości z Waszymi imionami i datą ślubu, czy też kreatywnych, alternatywnych pomysłów na księgi gości, przygotowaliśmy szeroką ofertę abyście znaleźli to czego potrzebujecie. Oferujemy księgi na wesela w różnych stylach, wykonane w formie tradycyjnego albumu lub w formie obrazu do powieszenia na ścianie albo plakatu do umieszczenia w ramce. Znajdziecie również drzewka na odciski palców i pięknie ilustrowane zdjęcia w drewnianych ramkach.

Obzazy na płótnie, Plakaty

Księgi gości wykonane na płótnie są alternatywą dla ramek. Syntetyczne płótno oprawione na drewnianej ramie ma nowoczesny, stylowy wygląd i jest odmianą dla tradycyjnych ramek, a także doskonale je uzupełniać. Plakaty drukowane są na wysokiej jakości papierze i będą idealne jeśli posiadacie już ramkę. Wszystkie projekty, które znajdziecie w naszej ofercie możemy wykonać zarówno w ramce jak i na płótnie lub jako plakat.

Księga gości na odciski palców z zielonym samochodem i parą młodą
ankiety weselne kreatywna księga gości

Ankiety weselne, księgi ankiet

Ankiety są fantastyczną pamiątką po ślubie, natomiast w trakcie imprezy weselnej są także wspaniałą formą rozrywki dla gości podczas odpowiadania na pytania i uzupełniania ankiet. Dodatkowym atutem księgi ankiet jest możliwość wklejania do nich zdjęć z instaxa lub fotobudki.

Przygotowaliśmy dla Was ankiety w formie ksiąg (do wyboru ilość stron) oraz ankiety w formie pojedynczych kart, które można przechowywać w pudełku lub wklejać do tradycyjnych albumów weselnych (obok zdjęć i podpisów gości).

Klasyczne albumy ślubne

Przygotowaliśmy dla Was księgi gości w formie tradycyjnych, klasycznych albumów. Solidne, szyte księgi w dużym rozmiarze 30x30cm pozwolą na umieszczenie na jednej stronie kilku zdjęć oraz pamiątkowych wpisów oraz będą trwałe przez długi okres. Karty księgi wykonane z matowego papieru o gramaturze 240g w kolorze ecru lub czarnym, przekładane półprzezroczystym pergaminem. Wspaniała pamiątka na lata, która może być także oryginalnym prezentem.

Klasyczne księgi gości, albumy
Auto z odciskami palców w formie balonów

Księgi na odciski palców

Jeśli szukacie oryginalnej i kreatywnej księgi gości to projekty, na których goście pozostawią swoje odciski palców będą zdecydowanie najlepszym pomysłem. Rodzina i znajomi pozostawiają swój odcisk i/lub podpis tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny obraz. Oferujemy Wam również fantastyczne tusze w szerokiej palecie kolorów. Bezpieczne nawet dla dzieci, bardzo łatwo zmywające się z palców zwykłą chusteczką. Przygotujemy również indywidualny projekt i ilustrację!

Księga gości z mapą świata w złotej ramce

Księgi gości w drewnianych ramkach

Księgi gości w drewnianych ramkach oprócz tego, że są piękną pamiątką to także mogą posłużyć do ozdoby ścian w domu i będą codziennie przypominać piękne chwile. Przygotowaliśmy dla Was księgi z ilustracjami, rysunkami, a także ze zdjęciem. Oferujemy różne kolory, oraz profile ramek, a także passepartout. Jeśli macie własny pomysł na projekt lub szukacie ramki w nietypowym rozmiarze – służymy pomocą.