Projekty indywidualne

Zaprojektowane na zamówienie, kreatywne, piękne

rysunki, Ilustracje, akwarele, złocenia

Wykonujemy indywidualne projekty papeterii ślubnej w tym zaproszenia, stemple, monogramy, plany stołów i księgi gości. Oferujemy profesjonalnie przygotowane ilustracje i rysunki przygotowane zgodnie ze wskazówkami i wymaganiami klienta. Nie ściągamy grafik z internetu, każdy projekt jest przygotowywany przez ilustratora i grafika, a zaczynamy pracę od białej kartki i ołówka. Bardzo często modyfikujemy nasze wzory dostosowując je do wymagań Par Młodych.

Indywidualne projekty zaproszeń ślubnych

Projekty zaproszeń ślubnych

Po omówieniu kosztorysu, ustaleniu szczegółów oraz zebraniu inspiracji rozpoczynamy proces twórczy. Przesłane pomysły i kolorystyka pozwala stworzyć ramy projektowe do stworzenia pięknej, osobistej papeterii. Każdy nasz projekt indywidualny jest jedyny w swoim rodzaju, który został starannie, ręcznie wykonany, aby pasował do stylu i wizji Waszej uroczystości.

Staramy się zachować oryginalność, chętnie z Wami współpracujemy, aby stworzyć projekt zaproszenia, który odzwierciedla wszystko, co jest wyjątkowe i niezwykłe w Was jako parze i w Waszym WIELKIM dniu.

Profesjonalne ilustracje
i monogramy ślubne

Kreatywne rysunki dostosowane do stylu Waszego ślubu, miejsca oraz Waszych potrzeb i wymagań gwarantuje piękny efekt wizualny, który docenią Wasi goście i sprawią, że papeteria będzie jedyna w swoim rodzaju. Ręcznie przygotowane ilustracje, klasyczne i z nowoczesnym akcentem, akwarelowe i czarno białe lub złocenia. Zwracamy uwagę na wszystkie niezbędne szczegóły i nowoczesne trendy.

Jeśli szukacie profesjonalnie i starannie wykonanych monogramów z imionami lub ilustracji, które możecie wykorzystać na stemplach, tablicach powitalnych czy księgach gości – pomożemy Wam przygotować niebanalne projekty, które z pewnością wywołają efekt “WOW” na Waszych gościach.

ilustracje na zaproszenia

Indywidualne projekty stempli ślubnych

Projekty stempli
ślubnych, exlibris

Wzory stempli ślubnych i ex libris na indywidualne zamówienie. Projekty wykonujemy według dostarczonych wskazówek i zgodnie z wymaganiami klienta. Zaczynamy od szkiców ołówkiem i przesłaniu propozycji. Po ustaleniu szczegółów i ewentualnym zgłoszeniu uwag z rysunku jest wykonywana ilustracja, która jest digitalizowana i dopracowywana w programie graficzny. Dobieramy czcionki, ich układ i przesyłam projekt stempla do akceptacji.

Finalnie wykonywany jest grawer w specjalistycznej, odpowiedniej jakości gumie, która montowana jest z drewnianą rączką. Używamy tylko najlepszych materiałów i płacimy za nie więcej, by zaoferować klientom produkt, który będzie spełniaj najwyższe oczekiwania.