Projekty indywidualne

Zaprojektowane na zamówienie, kreatywne, piękne

rysunki, Ilustracje, akwarele, złocenia

Wykonujemy indywidualne projekty papeterii ślubnej w tym zaproszenia, stemple, monogramy, plany stołów i księgi gości. Oferujemy profesjonalnie przygotowane ilustracje i rysunki przygotowane zgodnie ze wskazówkami i wymaganiami klienta. Nie ściągamy grafik z internetu, każdy projekt jest przygotowywany przez ilustratora i grafika, a zaczynamy pracę od białej kartki i ołówka. Bardzo często modyfikujemy nasze wzory dostosowując je do wymagań Par Młodych.

Projekty zaproszeń ślubnych

Po omówieniu kosztorysu, ustaleniu szczegółów oraz zebraniu inspiracji rozpoczynamy proces twórczy. Przesłane pomysły i kolorystyka pozwala stworzyć ramy projektowe do stworzenia pięknej, osobistej papeterii. Każdy nasz projekt indywidualny jest jedyny w swoim rodzaju, który został starannie, ręcznie wykonany, aby pasował do stylu i wizji Waszej uroczystości.

Staramy się zachować oryginalność, chętnie z Wami współpracujemy, aby stworzyć projekt zaproszenia, który odzwierciedla wszystko, co jest wyjątkowe i niezwykłe w Was jako parze i w Waszym WIELKIM dniu.

Profesjonalne ilustracje
i monogramy ślubne

Kreatywne rysunki dostosowane do stylu Waszego ślubu, miejsca oraz Waszych potrzeb i wymagań gwarantuje piękny efekt wizualny, który docenią Wasi goście i sprawią, że papeteria będzie jedyna w swoim rodzaju. Ręcznie przygotowane ilustracje, klasyczne i z nowoczesnym akcentem, akwarelowe i czarno białe lub złocenia. Zwracamy uwagę na wszystkie niezbędne szczegóły i nowoczesne trendy.

Jeśli szukacie profesjonalnie i starannie wykonanych monogramów z imionami lub ilustracji, które możecie wykorzystać na stemplach, tablicach powitalnych czy księgach gości – pomożemy Wam przygotować niebanalne projekty, które z pewnością wywołają efekt “WOW” na Waszych gościach.

Projekty stempli
ślubnych, exlibris

Wzory stempli ślubnych i ex libris na indywidualne zamówienie. Projekty wykonujemy według dostarczonych wskazówek i zgodnie z wymaganiami klienta. Zaczynamy od szkiców ołówkiem i przesłaniu propozycji. Po ustaleniu szczegółów i ewentualnym zgłoszeniu uwag z rysunku jest wykonywana ilustracja, która jest digitalizowana i dopracowywana w programie graficzny. Dobieramy czcionki, ich układ i przesyłam projekt stempla do akceptacji.

Finalnie wykonywany jest grawer w specjalistycznej, odpowiedniej jakości gumie, która montowana jest z drewnianą rączką. Używamy tylko najlepszych materiałów i płacimy za nie więcej, by zaoferować klientom produkt, który będzie spełniaj najwyższe oczekiwania.