Suknie ślubne 2022

Klasyczny pałac czy romantyczna boho stodoła ? Fotobudka czy pokaz ogni sztucznych? Wzór zaproszeń wybrać z gotowych wzorów czy zdecydować się na spersonalizowany projekt? Przygotowujący się do ślubu i wesela narzeczeni stoją przed naprawdę dużą ilością dylematów.

Jednakże dla przyszłej panny młodej wybór tej jednej, jedynej sukni jej życia pozostaje ciągle głównym i najważniejszym wyborem, od którego często zależy cała stylizacja weselna. Podobnie jak w przypadku innych elementów wesela suknia ślubna coraz częściej jest jednym ze sposobów wyrażenia swojej osobowości, podejścia do mody, bywa zatem personalizowana nie tylko w dobieranych dodatkach czy detalach.

Trendy w modzie ślubnej dla Pań

Najczęstszym wyborem przyszłych panien młodych są delikatne i zwiewne księżniczki, ale ogromną popularność zyskują w tym sezonie także suknie z delikatnej krepy czy mikado oraz ultra kobiece rybki, niezwykle popularne są także suknie z dodatkami 3D, z rozcięciami w spódnicy, z fantazyjnymi rękawami czy inną niż biała lub ivory koronką.

Suknie ślubne z salonu sukien w Rzeszowie - Afrodyta
Magdalene

Obserwujemy obecnie naprawdę duży powrót do klasyki: rękawy w kształcie bufek, opadających tiuli, często przypominające objętością te księżnej Diany z lat 80-tych. Możemy je określić teraz mianem triumfalnie powracającej klasyki – podczas gdy jeszcze 10 lat temu były synonimem kiczu. Żyjemy obecnie jednak w erze covera, więc każdy powrót, nawet do dawnego kiczu ma obecnie już sznyt nowoczesności. Przefiltrowany jest on przez inne, współczesne pojmowanie mody, ma inne proporcje, inne tkaniny, panna młoda ma zgoła odmienną stylizację np. fryzurę lub makijaż – co ma ogromny wpływ na ostateczny ślubny look.

Suknia ślubna Magdalene
Magdalene

Tak więc inaczej skrojona “babciowa” satyna, okazuje się być esencją nowoczesności. Możemy takie stylizacje np. odszukać po hasztagach modern-retro czy new-old. Zatem panny młode wybierając nowości, czynią tak naprawdę ukłon w stronę interpretacji klasyki. W kolorystyce dominuje natomiast ivory, śmietanka, diamont white, off white lub cremma – tyle odcieni złamanej bieli ile możemy nazwać – czysta śnieżna biel została stanowczo zdetronizowana, w łaskach jest także delikatny róż, beż, seledyn, błyszczące złotem i srebrem brokaty.

Suknia ślubna Nenufar
Nenufar

Salon sukien ślubnych Afrodyta w Rzeszowie

W ofercie podkarpackiego producenta mody ślubnej AFRODYTA możemy odnaleźć suknie, które podążają za tymi wszystkimi trendami. Znana z projektowania dla młodych, dynamicznych i o wyraźnej osobowości kobiet, firma proponuje na rok 2022 kolekcję pełną zwiewnych bufiastych tiulowych rękawów, nowoczesnych wzorów koronek i powracających w łaski gorsetowych księżniczek.

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wybranymi z naprawdę obszernej kolekcji modelami sukien, przygotowanymi także w rozmiarach plus size. Warto wspomnieć, że AFRODYTA ma najliczniejszą na Podkarpaciu kolekcję sukien ślubnych właśnie w rozmiarze plus size – ponad 60 modeli powyżej rozmiaru 44 łącznie w trzech kolekcjach.

Suknia ślubna Harriet
Harriet
Suknia ślubna Regalo
Regalo
Suknia ślubna Stefani
Stefani
Suknia ślubna Raquel
Raquel
Suknia ślubna Apella
Apella
Suknia ślubna Faros
Faros

Suknie: Salon Afrodyta, Rzeszów