Witamy i zapraszamy! / HELLO & WELCOME!

Witamy i zapraszamy do naszego nowego bloga Hello Prints! Tutaj będziemy dzielić się z wami nowymi projektami, ciekawymi i twórczymi inspiracjami, oraz powiadomimy was o nowościach i aktualizacjach. Jesteśmy naprawdę podekscytowani wszystkim co się ostatnio u nas dzieje: nowy blog, redesign naszego sklepu (już wkrótce), nowe wzory… Mamy nadzieję, że będziecie na bieżąco śledzić nasz postęp. Obiecujemy na bieżąco informować nas o nowościach i konkursach za pośrednictwem naszych: bloga, twitter’a, facebook’a i pinterest!

TWITTER: Śledź nas na Twitterze, aby dowiedzieć się o nowościach, konkursach i promocjach.

FACEBOOK: Dołącz do nas na Facebooku. Znajdziecie tam linki do naszych najnowszych postów z bloga i zobaczycie wszystkie wspaniałe inspiracje.

PINTEREST: Dołącz do nas na Pinterest. Będziecie absolutnie oczarowani wszelkiego rodzaju inspiracjami.

Dołącz do nas i Śledź nas dzisiaj! Nie chcemy abście przegapili żadnej z ciekawych rzeczy, które dzieją się na Hello Prints.

Jak wiecie kochamy papeterie! I wiemy, że to każdy mały detal robi dużą różnicę jeśli chodzi o jakość papeterii. Dlatego też każdy z naszych projektów został starannie przygotowany aby w najpiękniejszy sposób ustawić ton twojej uroczystości i każdemu ważnemu wydarzeniu w twoim życiu. Nasza papeteria jest profesjonalnie drukowana z przywiązaniem najwyższej uwagi na wysoką jakość.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w realizacji zamówienia? Prosimy o kontakt w każdej chwili.

Hello and welcome to our new Hello Prints blog! Here we’ll share new designs and custom projects, fun and creative inspirations, along with news and updates about Hello Prints. We are really excited for everything that we have in the works: a new blog, store redesign (coming soon), new designs… We hope you’ll follow along for all the fun things to come.

We promise to keep you up to date with sneak peeks and giveaways via our blog, twitter, facebook and pinterest!

TWITTER: Follow us on Twitter for quick updates, giveaways and promotions.

FACEBOOK: Like us on Facebook, of course! You’ll be able to find a link to our new blog posts and see all the gorgeous inspirations we will be posting.

PINTEREST: Follow our boards on Pinterest. You will absolutely love looking at gorgeous photos for all sorts of inspiration.

Follow us today! We wouldn’t want you to miss out on any of the exciting things happening at Hello Prints!

Here, at Hello Prints, we love stationery! And we know it’s all the details that make the difference when it comes to stationery quality. Each design has been thoughtfully crafted to set the stage for your event or joyful announcement. Our stationery is professionally printed with meticulous attention to quality.

Have questions or need help placing an order? Feel free to contact Hello Prints any time.