Prawdziwe wesela: Patrycja i Sebastian

Każda Para Młoda chciałaby, aby ich dzień ślubu naprawdę reprezentował to, co jest dla nich wyjątkowe. Idealny dzień ślubu łączy w jedną całość każdy najdrobniejszy element i moment. Wówczas jesteśmy bardzo szczęśliwi z obecności naszych niesamowitych przyjaciół, którzy uczestniczyli z nami w tym wydarzeniu i pomogli uczynić ten dzień wyjątkowym!

Uwielbiamy elegancki styl zwłaszcza w połączeniu z subtelnymi detalami. Para pięknie połączyła klimat sali weselnej z wspaniałymi dekoracjami kwiatowymi, a wszystko to z rekwizytami z naszego sklepu – takimi jak nasza tablica powitalna z kaligraficzną czcionką i planem stołów z alfabetyczną listą gości! Zobaczcie klika wyjątkowych i sentymentalnych zdjęć z tego wesela.

Patrycja:

Nasza kwiaciarnia i dekoratorka dostosowała się do naszego budżetu. Wybraliśmy bukiety z różami w jasnych, pastelowych kolorach. Dekoratorka tworzyła niskie, organiczne dekoracje różne na każdy stół. Jeśli chodzi o moją suknię, wiedziałam od początku jaki będzie mój wybór. Miałam szczęście znaleźć ją w jednym z lokalnych salonów ślubnych. Dużą niespodzianką dla nas były pokaz fajerwerków wykonanych przez przyjaciół Sebastiana.

Kwiatowa dekoracja stołu prezydialnego
Przygotowania Panny Młodej
Czarne buty na ślub
Suknia ślubna z długim trenem
Przygotowania Pana Młodego
Para młoda wsiada do Porsche
Tablica powitalna dla gości weselnych
Tablica powitalna Charm
Plan stołów z alfabetycznym układem
Plan stołów Charm
Pan Młody niesie Pannę Młodą
Tańce weslne
Zabawy weselne
Niespodzianka dla pary młodej

Fotograf: Szpyrki Fotografia Ślubna
Suknia ślubna: Miss Cherie Tarnów
Garnitur: Vipo Łańcut
Sala Weselna: Hotel & Restauracja Hibiskus w Zarzeczu
Tablica powitalna: Charm
Plan stołów: Charm