Ex Libris indywidualny projekt

Stempel Ex Libris wykonany na indywidualne zamówienie będzie oddawał pasje i zainteresowania właściciela. Wykonany z jednego kawałka drewna dębowego nie tylko będzie pięknie wyglądał ale będzie używany przez właściciela na co dzień.

Ex Libris oznacza “z biblioteki” i jest unikatowym prezentem. Jeśli zdecydujecie się na projekt indywidualny otrzymacie przedmiot niepowtarzalny i wyjątkowy. Drugiego takiego stempla nie kupicie w żadnym sklepie. Pomysł na projekt ex librisa może nawiązywać do tego czym przyszły właściciel się interesuje np. “figura szachowa” lub nawiązywać do nazwiska np. “Sowa”. Stempel exlibris będzie nie tylko ozdobą na półce, będzie przedmiotem użytkowym i służył przez wiele lat.

Ex libris na zamówienie, projekt indywidualny
Ex Libris figura szachowa

Pracę zaczynamy od wykonania 3,4 wersji szkiców w różnych wersjach i przesłaniu do decyzji klienta. Na podstawie przesłanych wskazówek i opinii przygotowujemy wersję finalną przerysowaną ze szkicu po czym znów przesyłamy do klienta do ostatecznej akceptacji. Następnie jest wykonanie graweru laserem w specjalnej, dobrej jakości gumie do stempli, która jest przyklejana do drewnianego kołka. Pozostaje już tylko pakowanie (na życzenie jest możliwość pakowania na prezent) i wysyłka do szczęśliwego właściciela.

Ex libris projekt na zamówienie
projekt Ex Libris
Ex libris z piwonia, drewniany stempel
Ex Libris Peonies