Table Plan – tablica usadzenia gości

Prosty, duży plan stołow z usadzeniem gości, niebieskie tło
Plan stołów Mary

Rozmieszczenie gości przy stołach weselnych nie jest prostą sprawą. Kiedy już uda nam się usadzić wszystkie ciotki i wujków najprostszym sposobem aby ułatwić im znalezienie własnego miejsca na sali weselnej jest przygotowanie table planu (tablicy usadzenia gości) i umieszczenie go w widocznym miejscy przed wejściem na salę. Dobrym pomysłem jest rozmieszczenie gości alfabetycznie (a nie jak to zwykle się robi do numerów stolika) wówczas każdy szybko się odnajdzie i nie będą się tworzyły kolejki przed tablicą.

Oczywiście kolorystykę i styl tablicy dobiera się pod kątem zamówionej wcześniej papeterii. My preferujemy odważne kolory ale jest to rzecz jasna kwestia gustu, a o tym się nie rozmawia. Poniżej kilka naszych realizacji, być może któraś z nich Was zainspiruje!

Tablice gości wykonane są na sztywnym podkładzie, samodzielnie stoją na sztaludze – nie trzeba ich umieszczać w ramkach ani tez w żaden sposób przytwierdzać – wystarczy oprzeć. Możliwe jest również wykonanie planu stołów na płótnie (naciągnięte na drewnianą ramę) Rozmiary to 100x70cm czyli dość duże aby bez problemu wypisać gości na praktycznie każdej wielkości wesele.

Elegancki poziomy plan stołów z prostą czcionką i dużymi zielonymi listkami
Plan stołów Geomoteric
plan usadzenia gości na sali na tablicę, nazwy krajów
Plan stołów Forest
Piwonie na planie stołów weselnych. Poziomu układ
Tablica, plan stołów, duży rozmiar, złota mapa świata
Plan stołów Mapa Świata
Plan stołów na wesele, delikatne kwiaty, złota ramka
Plan stołów Chalk
duży plan stołów na sztalugę z motywem kwiatów, róże

Plan stołów Romance
Plan stołów Wreath

Leave a Reply