Table Plan – tablica usadzenia gości

Tablica usadzenia gości przy stołach
Plan stołów Mary

Rozmieszczenie gości przy stołach weselnych nie jest prostą sprawą. Kiedy już uda nam się usadzić wszystkie ciotki i wujków najprostszym sposobem aby ułatwić im znalezienie własnego miejsca na sali weselnej jest przygotowanie table planu (tablicy usadzenia gości) i umieszczenie go w widocznym miejscy przed wejściem na salę. Dobrym pomysłem jest rozmieszczenie gości alfabetycznie (a nie jak to zwykle się robi do numerów stolika) wówczas każdy szybko się odnajdzie i nie będą się tworzyły kolejki przed tablicą.

Oczywiście kolorystykę i styl tablicy dobiera się pod kątem zamówionej wcześniej papeterii. My preferujemy odważne kolory ale jest to rzecz jasna kwestia gustu, a o tym się nie rozmawia. Poniżej kilka naszych realizacji, być może któraś z nich Was zainspiruje!

Tablice gości wykonane są na sztywnym podkładzie, samodzielnie stoją na sztaludze – nie trzeba ich umieszczać w ramkach ani tez w żaden sposób przytwierdzać – wystarczy oprzeć. Możliwe jest również wykonanie planu stołów na płótnie (naciągnięte na drewnianą ramę) Rozmiary to 100x70cm czyli dość duże aby bez problemu wypisać gości na praktycznie każdej wielkości wesele.

Plan stołów na płótnie w drewnianej ramie, gemotryczny wzór, akwarelowe liście, alfabetyczny układ
Plan stołów Geomoteric
Plan stołów z motywem liści paproci i leśnych kwiatów
Plan stołów Forest
Plan stołów Tropics na płótnie
Plan stołów na płótnie Tropics
Plan stołów Mapa Świata na płótnie
Plan stołów Mapa Świata
Plan stołów z usadzeniem gości Chalk w pionie fotoboard
Plan stołów Chalk
Plan stołów z motywem róż Romance

Plan stołów Romance
Plan stołów Wreath w poziomie fotoboard
Plan stołów Wreath

Leave a Reply