Papeteria ślubna z kolekcji Romance w sesji narzeczeńskiej / Romance wedding invitation suite featured in the styled engagement shoot

Sesja narzeczeńska w ogrodzie

Jakiś czas temu zostaliśmy poproszeni o udostepnienie zaproszeń z jednej z naszych kolekcji ślubnej do sesji narzeczenskiej stylizowanej przez Kasię Burzyńską z agencji ślubnej Your Perfect Wedding. Dzisiaj chcemy podzielić się nią z wami. Poniżej zaproszenie ślubne Romance i kompletem papeterii z tej samej kolekcji, a także kilka zdjęć z sesji zdjęciowej! Pokazane także na popularnym blogu ślubnym Pretty Wedding.

Romance wedding invitation suite

Few months ago we were asked to provide one of our invitation suites for a styled engagement shoot stylized by Kasia Burzyńska from Your Perfect Wedding. Today we want to share the results with you. Pictured here are the Romance invitation and matching stationery and also a few photos from the styled shoot! Featured on popular wedding blog Pretty Wedding.

Tort z niebieskimi kwiatami i zielono żółty bukiet ślubny
Stylizowana sesja narzeczeńska w ogrodzie
Kolekcja papeterii ślubnej Romance z motywem róż
Sesja fotograficzna przy stole w ogrodzie
Sesja narzeczeńska z nakryciem stołu i papeterią
Wianek z kwiatów u Pani Młodej

Od Kasi:
Niezwykle romantyczna sesja narzeczeńska Justyny i Radka, odbyła się ostatniego dnia września w Łodzi. Justynę znam już od czasów liceum i od tamtej pory jest jedną z najbliższych mi osób. Wiadomość o ślubie z jej ukochanym Radkiem bardzo mnie ucieszyła. Zresztą od razu wiedziałyśmy kto zajmie się przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia.

Za moją namową Justyna i Radek zdecydowali się także na sesję narzeczeńską. Oboje bardzo chcieli, aby była delikatna i romantyczna, koniecznie na świeżym powietrzu. Od razu pomyślałam, że musi to być sesja w dzikim sadzie. Zdjęcia, które widzicie to efekt naszej wspólnej wizji. Nie zabrakło tak uwielbianych przeze mnie detali: zaproszeń na przyjęcie zaręczynowe (które odbędzie się już wkrótce!), babeczek, wianka, był nawet tort!

fotografia: Robert Przepiórka ǀ Robert Przepiórka Fotografia
make up: Patrycja Skórzak ǀ Wizaż Łódź
florystyka: Salon kwiatowy Maja
papeteria: Hello Prints
stylizacja i koordynacja: Kasia Burzyńska ǀ Your Perfect Wedding

Leave a Reply