Fiona – energetyczne zaproszenia w żółtym kolorze

Zobaczcie na tą fantastyczną, energetyczną papeterię. Jest to jeden z naszych nowych wzorów na 2013 rok. Bardzo nowoczesny design, odbiegający od tego co się widzi na rynku polskim. Po pierwsze bardzo odważny kolor słonecznika od razu rzuca się w oczy. Zdobienia w formie kwiatowych zawijasów znakomicie komponują się z kolorystyką. Nie bójcie się podkreślić swoją osobowość, kto powiedział, że zaproszenia ślubne powinny być w stonowanych pastelowych i kremowych kolorach? Intensywny żółty kolor wskazuje, że jest to zaproszenie raczej na lato lecz równie dobrze można je użyć w każdej porze roku i może odzwierciedlać charakter i żywiołowość pary młodej.

Papeteria Fiona zawiera w komplecie Save The Date, zaproszenie ślubne, RSVP, winietki, karty menu, numery stołów, opaskę na zaproszenia oraz dedykowaną kopertę z wkładką.

Oczywiście całą kolekcję można przygotować w dowolnej kolorystyce, pasującej na przykład do stylu i kolorystyki wesela. Traktujcie naszą propozycję jako wskazówkę, czekamy na Wasze pomysły i chętnie dostosujemy je do Waszego ślubu.

żółte winietki

Leave a Reply