Papier premium

Unique Stationery & Paper Goods

PAPIER DO DRUKU CYFROWEGO

Wszystkie nasze zapasy cyfrowe są wolne od kwasów, wolnych od chloru pierwiastków i są pozyskiwane w sposób zrównoważony i akredytowane przez Sustainable Forest Product TM

Paperlust Matt
Nasz 300GSM Paperlust Matt jest niepowlekany i idealny na zaproszenia, karty fotograficzne i kartki z podziękowaniami. Zapewniając doskonałą masę i krycie.

Mocne strony: Tekstury: gładki, matowy, układany i bawełniany. Od 10% do 100% bawełny w zależności od referencji podkreślających Twoją osobowość.

 

PAPIER DO DRUKU SPECJALNEGO
Wszystkie nasze zapasy specjalistyczne są pozyskiwane w sposób zrównoważony i, w miarę możliwości, certyfikowane przez FSC.

Gmund Eco certification, FSC® certified

 

Nasza oferta zapasów specjalnych jest importowana z Europy i Japonii. Nasze papiery bawełniane są specjalnie zaprojektowane do drukowania typograficznego i do głębokiego tłoczenia dzięki naszemu procesowi tłoczenia folii. Miękkie papiery z dotykowym wykończeniem, 100% włókna bawełny pozwalają na głębokie wrażenie, które nadaje drukowi charakterystyczny wygląd i wygląd.

Drobny papier

Najlepsze dostępne papiery w połączeniu z wysokiej jakości, wykwintnym drukiem.

Paperlust Kraft
With a natural uncoated look and feel, this 290GSM stock has good bulk and look stunning when used with simple one colour prints.

Paperlust Metallic
Add a subtle silver shine with this 300GSM stock. Adding a soft glow, this stock is ideal for invitations and menus.

Piękny plan usadzenia gości w układzie poziomym na 4 stoły z kwiatami róż

DBAMY O JAKOŚĆ

Nasz najbardziej przystępny cenowo papier o średniej gramaturze pozwala być świadomym ceny bez obniżania jakości. Wszystkie składane artykuły papiernicze są drukowane na matowym papierze o wartości 94 funtów, a ponadto jest to standardowy papier dla wielu naszych zaproszeń i ogłoszeń oferowanych z opcjami papieru.

ZOBACZ RÓŻNICĘ

Nasze wysokiej jakości papiery to wszystko, na czym są ułożone! Tutaj porównaliśmy stosy 100 arkuszy naszych trzech najpopularniejszych papierów: Matte Value, Matte Standard i Matte Premium. Gdy potrzebujesz papieru, który wyjdzie na tę okazję, mamy dla ciebie opcje.

Jesienna księga gości z gałązką i ptaszkami, listki z odcisków palców

PAPIER PREMIUM

Pojedyncza grubość

Nasz papier o pojedynczej grubości ma gramaturę 324 g / m2 (gramów na metr kwadratowy) – wyobraź sobie papier o delikatnej fakturze, który wygląda tak dobrze, jak się wydaje

PAPIER MATOWY 130 LB PREMIUM

Luksusowy papier o dużej gramaturze, który przyciągnie uwagę odbiorców. Ten papier jest idealny na najbardziej wyjątkowe uroczystości, nie wspominając o tym, że jest to nasz najbardziej ekologiczny wybór.

Szczegóły: 130 funtów, 16,5 punktu grubości z matowym wykończeniem. Wykonany w 100% z włókien poużytkowych i jest wytwarzany w USA.

115 LB STANDARDOWY MATOWY PAPIER

Doskonała jakość za doskonałą cenę, papier ten jest najczęściej używanym papierem do drukowania drobnych materiałów piśmiennych. Ulepszenie od matowego papieru o wartości, jest idealnym kompromisem między luksusem a przystępnością cenową.