Poduszki z tuszem

Dobre jakościowo tusze charakteryzują się wiernym odwzorowaniem odbicia stempla. Nawet najdrobniejsze linie są widoczne, a sam odcisk jest wyraźny i nie rozmazuje się. Gwarantujemy nie tylko piękne, ostre odbicia ale również o wiele lepszą wydajność tuszy.

Oferujemy tusze w różnych kolorach, także metaliczne: złote, srebrne i miedziane. Tusze do wykonania trwałych odcisków na woreczkach lnianych oraz tusze wodne, które się łatwo zmywają. Wszystkie posiadają certyfikaty, są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska.

Poduszki z tuszem

zawieszki i etykiety

Zawieszki i etykiety

Użyjcie zawieszek i etykiet aby w elegancki sposób podziękować klientom za zakup Waszego produktu lub wykorzystajcie je podpisując wręczany prezent czy upominek. Może to być odręcznie wypisana notka, wiadomość lub wykonany odcisk za pomocą drewnianego stempelka.

Ładnie wykonane zawieszki będą wyglądały estetycznie i na pewno zrobią oczekiwane wrażenie. Zawieszki i etykiety przygotowaliśmy dla Was w różnych kształtach, kolorach oraz na różnych gatunkach papieru. Dodatkowo możecie wybrać różne kolory sznureczków.

Papierowe torby i worki

Wyjątkowe opakowanie zwykle kryje w sobie wyjątkowy produkt. Torba papierowa wyrazi wasz szacunek dla klienta, dbałość o niego. Pakowanie ekologiczne świadczy o prestiżu marki i jest jej wizytówką oraz reklamą. Atrakcyjność torebek papierowych można podnieść pozostawiając na nich swoje logo lub znak graficzny za pomocą stempla.

Znajdziecie u nas ekologiczne papierowe torby i worki z papieru kraft w różnych kolorach i rozmiarach. Z uchwytami płaskimi, skręcanymi oraz ze sznurków. Proste torby do pakowania oraz ozdobne do wręczania prezentów, upominków lub produktów.

papierowe torby

Lniane woreczki

Lniane woreczki

Pięknie odszyte lniane woreczki z materiałów najlepszej jakości.