Pomoc dla Pary Młodej w czasie COVID-19

Epidemia COVID-19 zmieniła plany i sposoby organizacji ślubu i wesela większości z nas. Chcemy zaproponować Wam nasze rozwiązania, dzięki którym możemy pomóc Parom Młodym, których wesela już są lub dopiero będą dotknięte przez koronawirus.

Przygotowaliśmy dla was również kilka porad jeśli mieliście zaplanowany ślub w czasie pandemii.

Kartki z informacją
o zmianie daty z powodu COVID

Jeśli jesteście zmuszeni na przełożenie Waszej uroczystości na inny termin i macie już wyznaczoną nową datę ceremonii będziecie potrzebować zawiadomień z informacją o zmianie daty. Kartki z wiadomością o zmianie terminu (i/lub miejsca) możecie wręczać z zaproszeniami, które już macie ale jeszcze ich nie rozdaliście lub wysyłać je osobno.

Treść takiego zawiadomienia możemy przygotować indywidualnie. Również jeśli będziecie potrzebowali otrzymacie wersję cyfrową.

Zawiadomienia ze zmianą daty ślubu z powodu covid-19 możecie zamówić tutaj.

Cyfrowa wersja zaproszeń

Wszystkim klientom, którzy zamówili u nas zaproszenia i musieli przełożyć lub odwołać ślub z powodu koronawirusa oferujemy bezpłatną cyfrową wersję zaproszenia na ślub, informujących o zmienionej dacie lub po prostu odwołaniu wesela.

Prosimy o kontakt na sklep@helloprints.pl aby uzyskać pomoc i przygotować projekt zaproszenia do wysłania przez email.

Dla pozostałych klientów oferujemy gotowy darmowy projekt w wersji cyfrowej z informacją o zmianie daty wesela. Projekt możecie zamówić tutaj.

Przedruki

Oferujemy wszystkim klientom możliwość przedrukowania swoich zaproszeń ślubnych i pozostałej papeterii z 50% zniżką, w sytuacji gdy musieli zmienić datę, miejsce i inne szczegóły uroczystości z powodu koronawirusa.

Prosimy o kontakt aby uzyskać pomoc i otrzymać szczegółowe informacje +48 690 005 685

EXTRA Rabat

Jeśli musieliście przełożyć uroczystość ale szczegóły dotyczące ślubu i wesela nie są jeszcze potwierdzone, oferujemy Wam rabat 25% na całą papeterię ślubną, który możecie wykorzystać w późniejszym czasie jak już będziecie gotowi do zamówienia i będziecie mieli potwierdzone daty i pozostałe informacje związane z weselem.

Kontakt

Bez względu na Waszą sytuację, decyzje i potrzeby służymy Wam codziennie pomocą.

Dzwońcie pod numer +48 690 005 688
Piszcie na email sklep@helloprints.pl

Otrzymacie odpowiedź tak szybko  jak to możliwe.

  • drukujemy w czasie epidemii bez opóźnień,
  • doręczenie może być nieznacznie opóźnione ze względu na problemy logistyczne przewoźników związane z nieobecnością pracowników lub zachowaniem specjalnych środków ostrożności (np. dezynfekcje magazynów)
  • podczas pracy stosujemy szczególne warunki sanitarne oraz higieniczne.
  • w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości piszcie sklep@helloprints.pl lub dzwońcie +48 690 005 685